Agencja Infernal - Orbitalny.pl

Agencja Infernal

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja Infernal
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Agencja Infernal

Agencja modelek, statystów i hostess Infernal działa w Warszawie od 2011 roku. Naszą specjalizacją jest organizacja i wynajem wysokiej klasy personelu z branży do obsługi różnorodnych zleceń w całej Polsce. Nasi statyści na przykład mogą wspomóc przy produkcji filmów, seriali, reklam oraz programów telewizyjnych. Hostessy i hości z naszej agencji chętnie popracują na wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach, bankietach, degustacjach, promocjach, targach i imprezach firmowych. Piękne modelki bardzo chętnie zaprezentują najnowsze ubrania na pokazach mody albo będą mogły być twarzą na sesji zdjęciowej.

Oferta firmy

Oferujemy szeroki wachlarz usług wynajmowania statystów, modelek i hostess. Mogą u nas Państwo liczyć na tylko profesjonalne osoby, które mają spore doświadczenie w statystowaniu, hostessowaniu lub modelingu. Mamy osoby w rożnym wieku i na pewno każdy statysta, hostessa i modelka w naszej agencji ma rozbudowane portfolio fotograficzne z wymiarami i opisem dotychczasowego doświadczenie. Wszystkie te osoby można u nas przejrzeć i dokonać wyboru na swoje przedsięwzięcie. My dalej wszystko załatwimy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja reklamowa Funktional zaprasza do współpracy firmy, którym zależy na kreatywnej i skutecznej kampanii marketingowej.