ExtraLargeShop - Orbitalny.pl

ExtraLargeShop

Dane adresowe:

Podleśna 30,
96-332 Radziwiłłów
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@extralargeshop.pl
798 633 877

Dane firmy:

ExtraLargeShop
NIP: 8381849853
REGON: 363413991

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy ExtraLargeShop

ExtraLargeShop.pl jest firmą, która oferuje odzież plus size. Długie doświadczenie w branży oraz produkty najwyższej jakości gwarantują zadowolenie każdego klienta. Szeroki asortyment obejmuje wiele rodzajów ubrań z różnych kategorii oraz najbardziej znane marki. Wszystkie ubrania są wykonane z największą starannością, z dbałością o szczegóły. W naszym sklepie kupisz ubrania na każdą okazję – ubierzesz się zarówno na co dzień, jak i na eleganckie uroczystości wymagającego stroju formalnego. Serdecznie zapraszamy do wizyty i złożenia zamówienia.

Oferta firmy

Nasz sklep, Extra Large Shop zajmuje się głównie sprzedażą internetową, chociaż sklep stacjonarny również funkcjonuje (w Skierniewicach). Znajdziesz u nas wysokiej jakości odzież, w której będziesz wyglądać zjawiskowo.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie otrzymacie specjalistyczną odzież na siłownię oraz do uprawiania sportów walki.
Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie przede wszystkim obuwie sportowe - zarówno dziecięce, jak i dla dorosłych.
Interesuje Cię markowe obuwie włoskie w naprawdę konkurencyjnych cenach? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny zlokalizowany w Białymstoku.