Logopeda online Katarzyna Czyżycka - Orbitalny.pl

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka oraz współpracujący z Nią terapeuci specjalizują się w logopedii dzieci dwujęzycznych. Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych jest przeprowadzana zdalnie. To znaczy do dzieci dwujęzycznych logopeda dociera przez internet, stosując komunikator Skype. W ten prosty sposób logopeda przez Skype może postawić diagnozę oraz prowadzić terapię logopedyczną. Wnioski wyciągane z wieloletniej praktyki terapii logopedycznej online jednoznacznie pokazują, że terapia dzieci dwujęzycznych z logopedą przez internet odnosi duży sukces. Dzieci dwujęzyczne z logopedą chętnie ćwiczą, ponieważ komunikator Skype oraz komputer lub laptop są dla nich bardzo atrakcyjne, a co więcej, dodatkowo motywują do pracy nad poprawą ich mowy i są dodatkową zachętą do regularnych spotkań z logopedą online. Jednakże częstotliwość sesji terapeutycznych u logopedy przez internet raz na tydzień, albo maksymalnie dwa razy w tygodniu, w zupełności wystarczy, aby wyleczyć dziecko z zaburzeń mowy. Dodatkowo, po każdych zajęciach z logopedą przez Skype, opiekunowie dzieci dwujęzycznych, najczęściej dziadkowie albo rodzice, natomiast rzadziej rodzeństwo, dostają długi wykaz ćwiczeń logopedycznych, aby mogli samodzielnie ćwiczyć z dzieckiem, a przez to zdecydowanie zwiększyć skuteczność i szybkość terapii logopedycznej online. Terapia dla dzieci dwujęzycznych z logopedą przez internet jest obecnie bardzo popularna w USA oraz w Kanadzie. Szerokie zainteresowanie zdalną terapią logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych przyszło już także do Europy. Terapia z logopedą online szybko się popularyzuje we Francji oraz w Niemczech. Na Wyspach Brytyjskich, m.in. w Anglii oraz w Szkocji, jak również w sąsiedniej Irlandii logopedia dzieci dwujęzycznych wzbudza coraz większe uznanie. Rosnący popyt na terapię logopedyczną dzieci dwujęzycznych przez internet możemy także obserwować w krajach skandynawskich, czyli w Danii, w Szwecji, w Norwegii oraz w Finlandii. Duże zapotrzebowanie na terapię dzieci dwujęzycznych u logopedy online ostatnimi latami możemy również notować w krajach alpejskich, czyli w Austrii oraz w Szwajcarii. Niezależnie od tego, gdzie dziecko dwujęzyczne mieszka, logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka oraz Jej współpracownicy chętnie udzielą bardzo merytorycznej pomocy logopedycznej dziecku, mającej na celu poprawę jego mowy.

Oferta firmy

Dziecko dwujęzyczne u logopedy przez internet może liczyć na następującą pomoc:
1) Korekta wad wymowy, które pojawiają się w języku polskim. Do takich wad możemy zaliczyć seplenienie, jąkanie oraz rotacyzm.
2) Torowanie głosek kłopotliwych w wymowie, np. [r].
3) Terapia dysleksji oraz zapobieganie dysleksji u dzieci pozbawionych tego zaburzenia.
4) Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych cierpiących na autyzm, zespół Aspergera, zespół Downa oraz inne zaburzenia w układzie nerwowym.
5) Wywoływanie mowy u dzieci pozbawionych mowy.
6) Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych z opóźnionym rozwojem mowy (zwanym potocznie "ORM").


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii