MMAtown - Orbitalny.pl

MMAtown

Dane adresowe:

Stacyjna 27,
41-403 Chełm Śląski
śląskie

Dane kontaktowe:

zakupy@mmatown.pl
517 3393 37

Dane firmy:

MMAtown
NIP: 6462592883
REGON: 240991051

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy MMAtown

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, gdzie otrzymacie specjalistyczną odzież na siłownię oraz do uprawiania sportów walki. takich jak karate, boks, czy też MMA. Zapewniamy Wam bardzo szeroki asortyment dedykowany zarówno kobietom, jak również mężczyznom. Jeżeli jesteście miłośnikami aktywności fizycznej, to koniecznie musicie nas odwiedzić na mmatown.pl, gdzie będziecie mogli wszystko dokładnie obejrzeć i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Przekonajcie się, że odpowiednia odzież treningowa na pewno zwiększy efektywność Waszych treningów. Do tego polecamy Wam bardzo modną i stylową odzież patriotyczną, która proponujemy Wam w bardzo niskich cenach. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych ubrań, które uszyte są z wielką starannością oraz dokładnością. Tylko u nas znajdziecie tak fajne i stylowe wzory na koszulkach, bluzach, spodniach. Mamy również specjalną odzież moro, która zawsze będzie spełniała postawione przed nią zadania. Do tego polecamy Wam również szereg akcesoriów sportowych.

Oferta firmy


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie przede wszystkim obuwie sportowe - zarówno dziecięce, jak i dla dorosłych.
Interesuje Cię markowe obuwie włoskie w naprawdę konkurencyjnych cenach? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny zlokalizowany w Białymstoku.