Sklep Medicstar - Orbitalny.pl

Sklep Medicstar

Dane adresowe:

Sadowa 107,
32-020 Wieliczka
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
biuro@medicstar.pl

Dane firmy:

Sklep Medicstar
NIP: 6792603182
REGON: 120446154

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 2 / 5

Opis firmy Sklep Medicstar

Sklep internetowy Medicstar to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy poszukują miejsce, gdzie mogą zakupić wysokie jakości specjalistyczną odzież medyczną. Medicstar powstał z myślą o wszystkich, tych którzy cenią sobie jakość, oraz komfort podczas użytkowania odzieży w pracy. Wszystkie znajdujące się w ofercie produkty pochodzą tylko i wyłącznie z polskiej produkcji, co jest kolejnym argumentem, dla którego warto zakupić towar w sklepie Medicstar. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z asortymentem sklepu kontaktujcie się z działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na każde nawet najmniejsze Państwa pytanie.

Oferta firmy

Sklep internetowy Medicstar charakteryzuje się szerokim i ciągle rozwijanym asortymentem w którym znajdziecie takie produkty jak:
- bluzy medyczne,
- fartuchy medyczne,
- odzież lekarska,
- odzież medyczna,
- ubrania kosmetyczne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma prowadzi sklep internetowy zajmujący się sprzedażą waporyzatorów do waporyzacji różnego rodzaju ziół.
Kosmetyki konopne wśród których znajdziecie: krem uspokajający, kojacy olejek do pielęgnacji ciała, krem do codziennej pielęgnacji, szminka ochronna, krem stymulujący oraz wiele innych kosmetyków - to produkty, które oferuje Wam nasz sklep Medycyna CBD.