TransmisjeOnline Sp. z o.o. - Orbitalny.pl

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

transmisjeonline@alfastart.pl
22 490 78 60

Dane firmy:

TransmisjeOnline Sp. z o.o.
NIP: 7010117055
REGON: 141330449

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Zorganizowanie szkolenia lub konferencji za pomocą oferty transmisje Warszawa nigdy nie było tak proste. Spółka TransmisjeOnline zajmuje się tym kompleksowo i w ramach usługi udostępnia narzędzia takie jak webinar platforma. Pozwalają one w komfortowy sposób przeprowadzać transmisje i komunikować się pomiędzy prowadzącym a uczestnikami. Streaming Warszawa umożliwia przekazywanie dużych ilości danych w czasie rzeczywistym, dlatego przekazy odbywają się bez opóźnień, a uczestnicy otrzymują obraz, dźwięk oraz tekst np. w postaci czatu.

Oferta firmy

TransmisjeOnline, to spółka oferująca narzędzia do przeprowadzenia transmisji online. Wszystkie transmisje Warszawa planowane i przygotowywane są drobiazgowo poprzez narzędzia webinar html, a fachowe doradztwo pozwala na zorganizowanie konferencji czy e-learningu w sposób profesjonalny.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wspieranie posiadaczy maszyn i urządzeń, to główna działalność Mcover.
Drukarnia Formika - nowatorska wizja.
Jeżeli chcą Państwo znacząco poprawić poziom swojego bezpieczeństwa, to koniecznie zainwestujcie w nasze profesjonalne systemy alarmowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych.