Wawel Service Sp. z o. o. - Orbitalny.pl

Wawel Service Sp. z o. o.

Dane adresowe:

Plac na Groblach 21,
31-101 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@wawelservice.pl
12 431 83 00

Dane firmy:

Wawel Service Sp. z o. o.
NIP: 6772007583
REGON: 351014510

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Wawel Service Sp. z o. o.

Wawel Service jest bez wątpienia jednym z liderów branży nieruchomości w Krakowie. Nasza firma to ponad dwudziestoletnie doświadczenie, od czasu powstania udało nam się oddać do użytku ponad 2500 mieszkań.

Co wyróżnia Wawel Service? Zawsze dbamy o wysoki poziom estetyki naszych osiedli, projektując nie tylko same budynki, ale także przestrzeń wokół nich. Misją naszej firmy jest realizowanie inwestycji rodzinnych, bezpiecznych oraz funkcjonalnych.

W celu zapoznania się z aktualnie realizowanymi przez nas inwestycjami warto zajrzeć na naszą stronę www taniemieszkania.pl. Dodajmy jeszcze, że efektywny program kontroli kosztów na każdym etapie realizacji inwestycji pozwala nam proponować Klientom wysokiej jakości mieszkania w przystępnych cenach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do państwa dyspozycji, zawsze chętnie służąc pomocą i poradą!

Oferta firmy

W ofercie Wawel Service znajdują się mieszkania na sprzedaż na terenie Krakowa i Warszawy, a także innych rejonów małopolski - takich jak Tyniec, Michałowice czy Zakopane.

Firma zapewnia komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kraków to miasto kultury, spotkać tam można wiele teatrów i kin.
Jesteśmy profesjonalną firmą, która jest w stanie zapewnić również doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego budynku, czyli wybrać jaka konstrukcja stalowa będzie spełniała swoją rolę, oraz z jakiej klient będzie najbardziej zadowolony.