Baodao.pl

Dane adresowe:

ul. Kurantów 34,
02-873 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@baodao.pl
+48 22 331 55 54

Dane firmy:

Baodao.pl
NIP: 5261036502
REGON: 011254203

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kurantów 34, Warszawa, Polska

Opis firmy Baodao.pl

Istniejemy na rynku od 1995 roku i od tej pory starym się być najlepsi na rynku. Nasz salon był pierwszym w Warszawie i był jednym z kultowych miejsc, jeśli chodzi o sprzedaż sprzętu audio. Teraz w swojej ofercie posiadamy o wiele więcej, Car audio, sprzęt RTV i AGD, części komputerowe, a także materiały medyczne i rehabilitacyjne. Wszystko to dostępne jest na stronie baodao.pl gdzie, bez problemu mogą Państwo dokonać zakupu. W naszej firmie zatrudniamy tylko ekspertów w swojej dziedzinie, a także staramy się rozszerzać ich wiedzę, aby mogli służyć swoją radą w każdym przypadku. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb naszego klienta, starając się wprowadzać innowacje technologiczne tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Oferta firmy

Oto kategorie produktów dostępnych w naszym sklepie:

Car audio
Sprzęt RTV
Głośniki przenośne
Audio
Gramofony
Słuchawki
Muzyka
Multiroom
Sport i rekreacja
Dom i firma
Komputery
Telefony i akcesoria
Sprzęt AGD
Przygotowanie posiłków


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Chcesz zabrać się za nagranie filmu (nieważne jakiego) ale nie dysponujesz właściwym do tego zadania sprzętem? Przeglądanie cen sklepowych sprzętu, który by Ci się przydał przyprawia Cię o ból głowy? Nic dziwnego sprzęt filmowy dobrej jakości ma swoją cenę, ale kto powiedział, że od razu musisz nagrywać na swoim sprzęcie… Co mamy na myśli? Otóż nic innego jak popularną w dzisiejszych czasach usługę, czyli wynajem lub rental.
Szukasz odpowiedniego sklepu ze sprzętem elektronicznym, gdyż chcesz zainwestować w słuchawki, głośnik, blu-ray, subwoofer czy nawet kino domowe? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Wejdź na stronę salonydenon.