CoffeeOn Sp. z o.o. - Orbitalny.pl

CoffeeOn Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Ul. Podwale 3 lok. 9,
00-252 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

kontakt@coffeeon.pl
+48 536 380 390

Dane firmy:

CoffeeOn Sp. z o.o.
NIP: 5252837131
REGON: 387107749

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ul. Podwale 3 lok. 9, Warszawa, Polska

Opis firmy CoffeeOn Sp. z o.o.

Wybierz profesjonalne ekspresy kawowe Franke dla biznesu, by łatwo i wygodnie przygotowywać wyśmienite kawy! W CoffeeOn zapewniamy klientom fachowe wsparcie w tworzeniu zaplecza do parzenia kawy w kawiarniach, restauracjach, biurach, sklepach, hotelach, na stacjach benzynowych i w innych miejscach. Razem z nami każda kawa jest perfekcyjna!

Franke to szwajcarski producent wyposażenia z wieloletnim doświadczeniem, który oferuje innowacyjne ekspresy automatyczne do parzenia kawy. Jego urządzenia bazują na zaawansowanych rozwiązaniach, a przy tym są wyjątkowo proste w obsłudze, dlatego może korzystać z nich każdy. Dzięki wykorzystaniu technologii iQFlow oraz różnorodnym pozycjom w menu i profilom smakowym ekspresy Franke zawsze zapewniają wysoką jakość, powtarzalność i wyjątkowe doznania z picia kawy.

W CoffeeOn jesteśmy skoncentrowani na tym, by zapewnić naszym klientom pełną obsługę. Nie tylko sprzedajemy ekspresy, ale również zapewniamy dostęp do szerokiej palety produktów i usług, z którymi Twoja firma może osiągnąć sukces. Do każdego biznesu podchodzimy w indywidualny i elastyczny sposób, dobierając rozwiązania, dzięki którym parzenie kawy staje się jeszcze prostsze, wygodniejsze i oszczędniejsze bez utraty jej
najwyższej jakości!

Oferta firmy

W CoffeeOn jesteśmy skoncentrowani na tym, by nasi klienci zawsze mogli przyrządzać wspaniałe kawy. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje:
- Sprzedaż automatycznych ekspresów do kawy Franke oraz wyposażenia dodatkowego jak chłodziarki, systemy płatności, stacje syropów, podgrzewacze do filiżanek, telemetria,
- Dostawę profesjonalnych środków do czyszczenia ekspresów Franke,
- Usługi serwisowe i konserwacyjne, aby ekspres zawsze działał sprawnie,
- Audyt i doradztwo w ramach doboru najlepszych sprzętów do parzenia kawy,
- Szkolenia w zakresie przyrządzania kawy w ekspresach Franke.
Więcej informacji o naszej ofercie można znaleźć już teraz na stronie internetowej coffeeon.pl – zapraszamy do jej odwiedzenia!

Firmy pokrewne w bazie

/ ekspresy do kawy /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

TECHBIT to firma, która przekracza granice w produkcji elektroniki oraz montażu kontraktowego SMD i THT.
Profesjonalne klimatyzacje Jeżeli interesują Państwa klimatyzacje i wentylacje z najwyższej światowej półki, ale niestety nie możecie znaleźć niczego ciekawego w rozsądnej cenie, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę internetową hakom.
Oszczędność pieniędzy bez konieczności rezygnacji z jakości, to marzenie wielu konsumentów.