eFaktor SA - Orbitalny.pl

eFaktor SA

Dane adresowe:

Adama Branickiego 15,
02-972 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sekretariat@efaktor.com.pl
+48 22 203 41 66

Dane firmy:

eFaktor SA
NIP: 9512387426
REGON: 360668153

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Adama Branickiego 15, Warszawa, Polska

Opis firmy eFaktor SA

Wybierz najszybszy faktoring dla MŚP w eFaktor i zadbaj o płynność i stabilność działania swojej firmy! Firma faktoringowa eFaktor powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku. Oferuje usługi faktoringowe skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw, pomagając im w prowadzeniu codziennej działalności. Stworzony przez eFaktor faktoring dla MŚP zapewnia szybki dostęp do pieniędzy z wystawionych faktur i ułatwia pozyskanie pieniędzy na niezbędne zakupy firmy. Usługa pozwala na pozyskanie nawet do 15 milionów złotych w ramach wystawionych faktur i zapewnia kompleksowe wsparcie dla wielu branż.

Finansowanie faktur w eFaktor wybierane jest przez przedstawicieli różnych firm, między innymi produkcyjnych, handlowych, transportowych czy budowlanych, by uzyskać pieniądze potrzebne na prowadzenie działalności jeszcze łatwiej. Faktoring pozwala wtedy na otrzymanie wypłaty za faktury
nawet w ciągu 24 godzin, by uniknąć powstawania zatorów płatniczych i zadbać o maksymalną płynność i stabilność funkcjonowania firmy. Oferowany przez eFaktor faktoring dla MŚP jest bardzo łatwo dostępny i nie wymaga spełniania skomplikowanych formalności. Do dyspozycji klientów jest również dedykowany portal internetowy pod adresem efaktor.com.pl, który umożliwia łatwe dodanie faktury i uzyskanie finansowania.

Wybierając ofertę eFaktor, korzystasz z pomocy firmy faktoringowej z wieloletnim doświadczeniem, która jest jednym z liderów na rynku!

Oferta firmy

Firma eFaktor zapewnia faktoring dla MŚP w wielu wariantach do wyboru, co pozwala na łatwe dopasowanie odpowiedniej finansowania do swoich potrzeb. W ofercie dostępne są:
- Faktoring jawny – klasyczny faktoring przeznaczony dla firm, które chcą skorzystać z cesji wierzytelności.
- Faktoring cichy – specjalna oferta skierowana do firm, które pragną zachować dyskrecję przy finansowaniu faktur.
- Faktoring odwrotny – faktoring zakupowy umożliwiający firmie łatwe zakupienie niezbędnych produktów, paliw.
- Faktoring z terminalem płatniczym – oferta skierowana do firm przyjmujących płatności bezgotówkowe.
Faktoring dla MŚP eFaktor jest dostępny w wariantach pełnym i niepełnym, dzięki czemu pozwala on również na uzyskanie dodatkowego bezpieczeństwa przy zawieraniu transakcji z klientami. Wejdź na witrynę efaktor.com.pl, aby już teraz dowiedzieć się więcej na temat oferty eFaktor i zamówić konsultację z jednym z jej ekspertów, by dowiedzieć się, jaką formę faktoringu wybrać. Razem z eFaktor pieniądze możesz mieć od razu – bez czekania na termin zapłaty faktury!

Firmy pokrewne w bazie

/ szybkie finansowanie faktur /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie restrukturyzacji lub upadłości.
Portal samodzielnyprzedsiębiorca.
Tusnovics Instruments to firma oferująca wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny.