Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to wiodąca kancelaria adwokacka, której celem jest świadczenie wszechstronnych usług prawnych na najwyższym poziomie. Nasz zespół, składający się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, oferuje kompleksowe doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i firm. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, gospodarczym, handlowym oraz w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Wspieramy przedsiębiorców w kwestiach prawnych dotyczących zamówień publicznych, przekształceń, fuzji i przejęć, audytów oraz windykacji należności. Nasza kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, separacyjne oraz dotyczące podziału majątku. Prowadzimy również sprawy o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy skutecznie reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie sprawy. Dzięki naszym szczegółowym audytom prawnym, klienci mogą czuć się bezpieczni i pewni, że ich interesy są odpowiednio chronione.

Oferta firmy

1. Wyspecjalizowany Zespół: Nasza kancelaria składa się z ekspertów o bogatym doświadczeniu w różnych dziedzinach prawa.
2. Indywidualne Podejście: Każdą sprawę traktujemy unikalnie, dostosowując nasze działania do potrzeb klienta.
3. Profesjonalizm i Rzetelność: Gwarantujemy najwyższy standard usług prawnych, dbając o interesy naszych klientów.
4. Kompleksowa Obsługa: Oferujemy pełne spektrum usług prawnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Oskar Skoczylas, nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że każda sprawa karna to szansa na sprawiedliwość.
Kancelaria z siedzibą w Szczecinie prowadzona jest przez zawodowego adwokata.
W poszukiwaniu pomocy w rozwiązaniu problemów z prawem nieruchomości czy spółek skontaktuj się z firmą prawniczą Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Sp.