Firmy z branży Remonty | Orbitalny Katalog Firm

Remonty

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Prezentowana tu firma remontowo budowlana prowadzi swą działalność na terenie Krakowa od długich lat. Doświadczeni pracownicy firmy przeprowadzają remont mieszkania według upodobań i oczekiwań klientów. Na wykończenia wnętrz prowadzone p(...)

Jacek Poznański EJAS

Usługi wysokościowe w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Oferujemy prace alpinistyczne, m.in. mycie przeszkleń wodą demineralizowaną, która nie pozostawia smug oraz nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Ponadto oferujemy mycie o(...)

P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp.j.

Powermat to oficjalny sklep internetowy marki z ponad 30-letnią tradycją. Sprzedajemy sprzęt idealny do domowego majsterkowania, prac w ogrodzie czy spawania. W ofercie Powermat znajdują się jednak również profesjonalne elektronarzędzia do sk(...)

Complete Home Wykończenia

Wykończenia i renowacje mieszkań czy domów to podstawowa usługa realizowana przez Complete Home. Jest to sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się należycie kompleksowymi remontami oraz odnawianiem mieszkań. Sprawdzona ekipa (...)

Remonciarze Beata Frydel Szlachcic

Firma Remonciarze to ceniona przez klientów ekipa remontowa, która specjalizuje się w gruntownych remontach i niestandardowych ulepszeniach mieszkań czy biur w Warszawie. Znana jest z oferowania niezrównanej jakości i kompleksowości projektów(...)

Home Hero Złota Rączka

Szukasz firmy, która zadba o malowanie ścian i montaż mebli zgodnie z Twoimi oczekiwaniami? Home Hero Złota Rączka to doskonały wybór! Nasza firma to nie tylko wykonawca, to także partner, który zawsze stoi po stronie klienta. Dzięki naszem(...)

MAX - Remonty i Wykończenia

MAX - Remonty i Wykończenia to firma remontowa, która z pasją i zaangażowaniem realizuje projekty budowlane i wykończeniowe na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych. Jak(...)