Przeprowadzki Warszawa | Lenar Firma

Dane adresowe:

Dorotowska 9/33,
02-347 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Arkadiusz Lenarcik
lenar.transport@gmail.com
515 960 512

Dane firmy:

Przeprowadzki Warszawa | Lenar Firma
NIP: 5262859542
REGON: 526765416

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Dorotowska 9/33, Warszawa, Polska

Opis firmy Przeprowadzki Warszawa | Lenar Firma

Firma Lenar odpowiada na terenie Warszawy za profesjonalne przeprowadzki swoich klientów. Oferujemy swoje usługi od samego początku czyli od przygotowania u Państwa bezpiecznie mebli bądź innych urządzeń które trzeba zabezpieczyć. Zajmujemy się wyniesieniem danych towarów do Naszych pojazdów, przejazdem w wskazane miejsce i wniesieniem ich oraz oczywiście rozpakowanie przy kliencie oraz ich ułożenie w wskazanym miejscu. Kompleksowo obsługujemy firmy oraz prywatne mieszkania. Posiadamy profesjonalną kadrę pracowniczą oraz przystosowane do tego pojazdy z pasami, zabezpieczonymi rogami oraz windą wraz z podnośnikiem. Sprawdź Nasze ceny i skontaktuj się z nami po bezpłatną wycenę.

Oferta firmy

Główne nasze atuty to przeprowadzki w województwie mazowieckim a głównie w obrębie Warszawy, transport chłodniami po całej Polsce oraz transport spedycyjny po całej Europie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do "Lezuka Transport", gdzie podróże stają się przygodą dla całej rodziny.
Będąc nad polskim morzem, warto zastanowić się nad wycieczką do Niemiec.
R1Trans to skuteczna w działaniu i niezwykle profesjonalna firma, która oferuje taksówki bagażowe dla zainteresowanych osób będących na etapie przeprowadzki.