Snob-shop.pl - Orbitalny.pl

Snob-shop.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Biuro obsługi klienta
info@snob-shop.pl
796600868

Dane firmy:

Snob-shop.pl
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Snob-shop.pl

Sklep internetowy Snob Shop powstał z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują nietuzinkowych produktów, które można wykorzystać jako oryginalny prezent dla szefa, dziadka, taty, brata czy przyjaciela. Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie sklepu Snob Shop charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nawiązują do stylów: retro, marynistycznego oraz orientu. Jeśli więc poszukujecie produktów, które idealnie sprawdzą się jako upominek czy też dekoracja to zajrzyjcie do kategorii w sklepie Snob Shop!

Oferta firmy

W szerokim i ciągle rozwijanym asortymencie sklepu internetowego Snob Shop znajdziecie ponad 200 różnych produktów, takich jak:
kompasy, zegary słoneczne, sekstanty, lunety i lornetki, zegary stojące, globusy, astrolabia, klepsydry, dzwony i dzwonki, różnego rodzaju gry (szachy, kości, domino, kółko i krzyżyk), szkła powiększające, breloczki do kluczy, oraz różne modele.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kosze wiklinowe prezentowe, kosze wiklinowe na bieliznę czy wiklinowe budki dla psa ? To właśnie między innymi tego typu produkty można znaleźć w bogatej ofercie hurtowni wikliny Wiker.
Poznaj Piórotusz - niesamowity sklep i miejsce, w którym szybko znajdziesz wyjątkowe, wprost niepowtarzalne kartki na każdą okazję.
Artykuły grawerowane Marikon.