SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O. - Orbitalny.pl

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 38,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Deweloper Salwator
sprzedaz.krakow@salwator.com.pl
(12) 688 90 00

Dane firmy:

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.
NIP: 6762074000
REGON: 531538762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Gabrieli Zapolskiej 38, Kraków, Polska

Opis firmy SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Kraków to miasto kultury, spotkać tam można wiele teatrów i kin. Stolica Małopolski to również perspektywiczny rynek pracy. Wszystko to sprawia, że miasto przyciąga wielu młodych ludzi, którzy chcą tutaj zamieszkaać. Ceny mieszkań są bardzo zróżnicowane jeśli patrzeć na lokalizację. Deweloper Salwator w 2017 roku oferuje mieszkania na sprzedaż w dwóch rejonach Krakowa - Ruczaj i Nowa Huta. Wolne lokale, ceny, metraże, wielkości balkonów, pomieszczenia gospodarcze, parking podziemny, to wszystko sprawdzimy na stronie firmowej dewelopera. Za ofertą tego akurat developera przemawiają w pierwszej kolejności jego doświadczenie na krakowskim rynku nieruchomości - niemal 20lat oraz setki pozytywnych opinii od zadowolonych nabywców mieszkań z wcześniejszych inwestycji dewelopera. Również ceny proponowane przes dewelopera są mocno konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą.

Oferta firmy

Deweloper Salwator z Krakowa oferuje na sprzedaż w bieżącym roku mieszkania deweloperskie znajdujące się w dwóch lokalizacjach miasta Kraków i są to:
- Nowa Huta
- Ruczaj
Mieszkania od dewelopera mają zróżnicowane metraże, które dostępne są do sprawdzenia na stronie www dewelopera.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy profesjonalną firmą, która jest w stanie zapewnić również doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego budynku, czyli wybrać jaka konstrukcja stalowa będzie spełniała swoją rolę, oraz z jakiej klient będzie najbardziej zadowolony.
Wawel Service jest bez wątpienia jednym z liderów branży nieruchomości w Krakowie.