Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Oferujemy Państwu wysokiej jakości i atrakcyjne wizualnie tanie okna, wykonane z mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału PCV, który – wraz z konstrukcją okien – zapewnia odpowiednią wentylację powietrza. Warto bliżej przyjrzeć się temu rozwiązaniu, gdyż może okazać się, że będzie ono stanowiło wspaniałą i ekonomiczną alternatywą dla innych rozwiązań. Dopasowane są do najbardziej wygórowanych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, termoizolacyjności i ochrony przeciwpożarowej. Dysponujemy nie tylko najlepszymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o dostarczane materiały, ale też odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, dzięki której cały montaż odbywa się w pełni profesjonalnie. Nasi fachowcy zorganizują transport okien na wskazany przez Państwa adres. Gamę uzupełniają okna tarasowe podnośno-przesuwne, składano-przesuwne i uchylno-przesuwne, Mogą one osiągać bardzo duże rozmiary i są odporne na odkształcenia termiczne – nadają się doskonale do konstruowania dużych przeszkleń na południowych ścianach budynków. Potwierdzone certyfikatami jakości okna pcv, drewniane i aluminiowe są gwarancją, że nasze produkty spełniają niezwykle rygorystyczne normy i wymagania dotyczące jakości. Jeżeli interesuje Was wymiana okien, a jednocześnie szukacie rzetelnej firmy, która zapewnia wysokiej jakości okna PCV w atrakcyjnej cenie, to powinniście zainteresować się naszą ofertą. Ważna jest dla nas dokładność montażu, terminowość wespół z atrakcyjną ceną okien, drzwi, rolet i innych produktów w ofercie. Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Do domów energooszczędnych przeznaczone są okna o odpowiednich parametrach, np. niskim współczynniku przenikania ciepła. Jako ważniejszą zaletę okien pcv można wymienić jeszcze solidną sztywną konstrukcję, która jest mniej podatna na odkształcenia, bardzo dobre parametry termoizolacyjne, są uważane za produkt ekologiczny, konstrukcja drewniana pozwala na stosunkowo łatwe naprawienie uszkodzenia ramy, można zmienić kolor okien np. w trakcie okresowych zabiegów konserwacyjnych. Nowoczesny plastik jest bardzo trwałym i odpornym na odkształcenia materiałem, dlatego okna i drzwi z niego będą służyć użytkownikom długie lata. Ponadto, w naszej firmie mogą Państwo złożyć zamówienie na okna z łukami, w tym okna z łukami gotyckimi. Nasza oferta jest szeroka i skierowana do wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowe wykonawstwo.

Oferta firmy

Oferta handlowa twoje-okna zawiera:
- okna tarasowe podnośno-przesuwne, składano-przesuwne i uchylno-przesuwne
-okna drewniane, pcv oraz aluminiowe
- parkizy
- rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Salonie Firmowym Sokółka Okna i Drzwi Szczecin, z pasją do drewna i precyzją wykonania, oferujemy unikatowe okna i drzwi drewniane.
Szukasz porządnych rolet wewnętrznych? Interesują Cię cenione markowe okna Veka? Zdecydowanie zapoznaj się z ofertą Design House, która działa na terenie całego Podkarpacia.
Pracownia stolarska Kubiczek każdorazowo pracuje na wysokogatunkowym drewnie.