Żłobek ISKIERKI - Orbitalny.pl

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

,,Żłobek Iskierki” to profesjonalna placówka, dla której priorytet stanowią najmłodsi członkowie społeczeństwa.

Żłobek znajduje się w Krakowie przy ul. Konarkowej 1. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, od godz. 6.30 do 17.30.

Czym wyróżnia się ,,Żłobek Iskierki”? Otóż jest to placówka z misją. Założyciele żłobka – Alicja i Łukasz Iskra, stworzyli miejsce, w którym zarówno najmłodsze dzieci, jak i ich rodzice, mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W pełni rozwinięty węzeł sanitarny, gastronomiczny i użytkowy sprawiają, że jest to placówka dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających rodziców.
Żłobek może pochwalić się również profesjonalną kadrą, która zawsze z uśmiechem na twarzy podejmuje się nowych wyzwań, związanych z opieką nad maluchami. Każda opiekunka może dbać jednocześnie o maksymalnie 8 dzieci, chyba, że są to milusińscy, którzy nie ukończyli jeszcze roczku – wówczas jedna opiekunka ma pod swoimi skrzydłami maksymalnie 5 maluchów. Natomiast cała placówka oferuje miejsce dla 27 dzieci w wieku od 20 tygodni do lat 3.

Dlaczego profesjonalna kadra jest tak ważna? Ponieważ żłobek realizuje program ,,Zdrowy Maluszek”. Zgodnie z jego założeniami, placówka już od najmłodszych lat propaguje wśród dzieci ideę zdrowego stylu życia – od prawidłowej postawy, poprzez higienę jamy ustnej, czy w końcu prawidłowy rozwój psychoruchowy milusińskich. Wykwalifikowani opiekunowie starają się więc zaszczepiać w maluchach chęć dbania o swoje zdrowie już od najmłodszych lat.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Edukacja na odpowiednim poziomie zapewni naszym dzieciom dobry start w przyszłość.
Zapraszamy do zapisania swoich dzieci do naszej placówki edukacyjnej.