ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych - Orbitalny.pl

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Dane adresowe:

Góra Świętego Jana 79,,
34-623 Szczyrzyc
małopolskie

Dane kontaktowe:

garazepajak@gmail.com

Dane firmy:

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych
NIP: 7371546955
REGON: 121365759

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Góra Świętego Jana 79,, Szczyrzyc, Polska

Opis firmy ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Nasze garaże blaszane (blaszaki), wiaty, zadaszenia, kojce dla psów, hale magazynowe i inne konstrukcje stalowe na wymiar to wybór ogromnej ilości zadowolonych klientów. Produkujemy najwyższej jakości blaszaki i inne konstrukcje, aby nastepnie zapewnić transport pod wskazane miejsce oraz montaż bezpośrednio u każdego klienta. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, zapoznaj się z naszymi realizacjami, oraz śledź naszego bloga w temacie konstrukcji blaszanych, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Oferta firmy

W ofercie firmy Garaże Pająk znajdziesz:
- konstrukcje stalowe na wymiar,
- blaszaki,
- hale,
- garaże blaszane,
- wiaty,
- bramy garażowe,
- zadaszenia oraz inne konstrukcje stalowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Danex to firma, która zmienia standardy w zakresie konstrukcji aluminiowych, oferując rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Jeżeli chcesz skorzystać z usług wypożyczalni oferującej sprzęt budowlany to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wypożyczalni sprzętu budowlanego Limanowa.
Firma budowlana i brukarska Han-Bud Halbiniak realizuje zlecenia na usługi budowlane, układanie kostki brukowej, roboty ziemne oraz zakładanie ogrodów i parków dla mieszkańców Częstochowy, Radomska, Kłomnic i okolicznych miejscowości.