AirBambo

Dane adresowe:

ul. Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@airbambo.pl

Dane firmy:

AirBambo
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy AirBambo

Wiskoza bambusowa to materiał pozyskiwany z bambusa. Jest często używany do produkcji odzieży i innych produktów tekstylnych. Wiskoza bambusowa jest znana ze swojej miękkości, chłonności i trwałości. Te właściwości sprawiają, że jest idealnym materiałem do wykorzystania w produkcji poduszek przeciwpotnych. AirBambo to firma, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji takich poduszek. Poduszki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, by były wygodne i skuteczne. Są łatwe w użyciu i można je łatwo wyprać. Firma oferuje szeroką gamę rozmiarów, aby pasowały do wszystkich typów niemowląt i dzieci.

Oferta firmy

- projektowanie akcesoriów dla dzieci i niemowląt
- szycie akcesoriów dla dzieci i niemowląt
- profesjonalna obsługa sprzedażowa
- najwyższa jakość materiałów
Projektujemy akcesoria dla dzieci i niemowląt z dbałością o najmniejsze detale. Przekonaj się i sprawdź naszą ofertę na https://airbambo.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jednym ze sklepów z zabawkami dla dzieci jest bebetu.
W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju zabawki edukacyjne, dzięki którym dzieci ćwiczą umiejętność logicznego myślenia, oraz udoskonalają swoje zdolności motoryczne, słuchowe, a także lingwistyczne.
Senna Sówka jest sklepem internetowym stworzonym z myślą o rodzicach dzieci i niemowląt, którzy poszukują wysokiej jaki produktów tekstylnych dla swoich pociech.