Bebetu.pl

Dane adresowe:

Orlińskiego 6/115,
31-878 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@bebetu.pl
690136063

Dane firmy:

Bebetu.pl
NIP: 6812018648
REGON: 122518337

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Orlińskiego 6/115, Kraków, Polska

Opis firmy Bebetu.pl

Jednym ze sklepów z zabawkami dla dzieci jest bebetu.pl. Wyróżnia go szeroki asortyment zabawek dla dzieci w różnym wieku, pogrupowany według wieku dzieci. Znaleźć w nim można także akcesoria dla mam i produkty przeznaczone do pokoju dziecięcego oraz samochodu, którym przewożone jest dziecko. W sklepie nie brakuje zabawek edukacyjnych i sportowych oraz zestawów prezentowych. Aby łatwiej odnaleźć się w asortymencie sklepu można skorzystać z kontaktu telefonicznego i emailowego. Można także uruchomić czat na stronie sklepu. Zamówienia są realizowane w ciągu 24h od ich złożenia. Warto pamiętać, że wysyłka zamówionych zabawek będzie darmowa, jeżeli koszt ich zakupu wyniesie przynajmniej sto pięćdziesiąt złotych. Wydaje się więc, że warto kupować zabawki dla dzieci w sklepie bebetu.pl.

Oferta firmy

W sklepie bebetu.pl znajdziecie:
- akcesoria dziecięce,
- sprzęt sportowy dla dzieci
- zabawki dziecięce,
- książki,
- produkty dla mamy,
- meble,
i wiele więcej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wiskoza bambusowa to materiał pozyskiwany z bambusa.
W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju zabawki edukacyjne, dzięki którym dzieci ćwiczą umiejętność logicznego myślenia, oraz udoskonalają swoje zdolności motoryczne, słuchowe, a także lingwistyczne.
Senna Sówka jest sklepem internetowym stworzonym z myślą o rodzicach dzieci i niemowląt, którzy poszukują wysokiej jaki produktów tekstylnych dla swoich pociech.