Firmy z branży Medycyna | Orbitalny Katalog Firm

Medycyna

Synapsa Med sp.zo.o

Senso-rex.com jest stroną internetową, która przedstawia pełną ofertę firmy Senso Rex, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości poduszek, kołder, pościeli i poszewek stworzonych z myślą o zapewnianiu komfortowego snu. Dzięki tym pr(...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka oraz współpracujący z Nią terapeuci specjalizują się w logopedii dzieci dwujęzycznych. Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych jest przeprowadzana zdalnie. To znaczy do dzieci dwujęzycznych logopeda (...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Opieka nad pacjentami z wadami serca, ocena ryzyka przed operacjami niekardiologicznymi, diagnostyka i leczenie osób z nadciśnieniem tętniczym to wszystko znajduje się w zakresie usług Lecznicy Specjalistycznej CardioTeam. Od samego początku, c(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Klinika transplantacji włosów Hair-Med z Mielca zaprasza osoby zdecydowane na poprawienie swojego wizerunku poprzez przeszczep włosów. Nasz doświadczony lekarz specjalista posiada bogate doświadczenie w transplantacji włosów i legitymuje si(...)

iDiabetyk.pl

Nasz sklep dla diabetyków oferuje zestawy infuzyjne uznanych producentów, dreny, igły i zatyczki. Oferujemy najpopularniejsze rodzaje zestawów infuzyjnych, wraz z niezbędnymi akcesoriami. Znajdziecie u nas Państwo szeroki wybór zestawów infuz(...)

DlaStopy.pl

Sklep dlastopy.pl posiada szeroką gamę obuwia dla osoby w każdym wieku. Nikomu nie trzeba przecież tłumaczyć jak ważne jest dobranie właściwych butów lub wkładek do nich. Nasza firma powstała na początku lat 90. Każdego dnia dokładamy (...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Działamy od blisko 25 lat skutecznie pomagając naszym pacjentom w walce z nałogami. To za co Detoks Fenix cenią pacjenci to przede wszystkim indywidualne, medyczne podejście, profesjonalizm, komfort , dyskrecja a przede wszystkim skuteczność. (...)

Klinika Medikos

Gdyńska Klinika Urody MediKos posiada bogate doświadczenie - działa już od 12 lat. W jej ofercie można znaleźć choćby zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy też kosmetologii. Gabinet działa w Gdyni. Klienci mogą zdecydować się na prz(...)