Firmy z branży Sprzątanie | Orbitalny Katalog Firm

Sprzątanie

Variovac Polska

Myślisz o remoncie domu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą centralnych odkurzaczy. Jesteśmy polskim przedstawicielem solidnej niemieckiej firmy. Nasze odkurzacze można już spotkać w wielu polskich domostwach. Kiedy najlepiej zdecydować si(...)

Edom Pranie

Jeżeli chcesz zachować czystość w swoim domu na bardzo długo, musisz stosować odpowiednie środki pielęgnacji. Nie ukrywajmy, samodzielne pranie wykładzin oraz tapicerek jest trudne i męczące. Co więcej, pochłania bardzo dużo czasu, któ(...)

Clar System S.A.

Clar System to Grupa Kapitałowa, która z efektami świadczy kompleksowe usługi technicznej obsługi budynków, ochrony mienia, higieny szpitalnej, utrzymania czystości oraz leasingu pracowniczego. Na rynku działa już od przeszło 20 lat, utrzym(...)

Clean House Pietrzak Alan, Załuski

Firma sprzątająca Clean House to firma, której warto zaufać. Posiada ona w ofercie różnorodne usługi sprzątające dla firm. Specjaliści zajmują się porządkowaniem magazynów, biur, przedszkoli, mieszkań i wielu innych miejsc. Podczas wyk(...)

Dezyn Dezynfekcja Dezynsekcja Ozonowanie Odkomarzanie Łódź

Jeśli mieszkasz na terenie miasta Łódź i masz problem z pluskwami, jest kilka sposobów na pozbycie się tych nieproszonych gości. Pierwszym krokiem jest znalezienie profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w odpluskwianiu mieszkań na ter(...)