Firmy z branży Wyposażenie wnętrz | Orbitalny Katalog Firm

Wyposażenie wnętrz

Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Ceramiki handmade - ręcznie wyprodukowane - są wyjątkowo popularne, tak pośród designerów, jak i też wśród ludzi, którzy lubią otaczać się cudownymi i oryginalnymi dekoracjami. Ceramiczne ozdoby dla domu to nie tylko fenomenalny koncept (...)

Miedziany Dom Paweł Krygier

Niepowtarzalne, pełne klasy i elegancji, wnętrza kuchenne czy łazienkowe, z asortymentem dostępnym w tym sklepie są jak najbardziej możliwe. Możemy tu nabyć wiele wspaniałych i pięknie wykonanych produktów z miedzi, takich jak zlewy, umywa(...)

P.P.U. KARO

Nowe tekstylia do domu pilnie poszukiwane? Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Karo Warszawa! Znajdziesz w nim produkty wielu znanych i cenionych polskich marek, takich jak Eurofirany, Detexpol czy Darymex. Sami, oprócz sprzeda(...)

i-pościel

Sklep i-pościel to miejsce, w którym znajdziesz naturalne pościele do sypialni. Dobrze wiemy że odpowiednia pościel ma bardzo duże przełożenie na jakość naszego snu dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z materiałów, któr(...)

Komfort - Podłogi, Drzwi i Łazienki

Salon Komfort w podwarszawskich Jankach to idealne miejsce na zakupy wnętrzarskie dla dużej części mieszkańców aglomeracji warszawskiej i okolicznych miejscowości. Na miejscu profesjonalni doradcy pomogą w wyborze podłogi, dywanu, drzwi wewn(...)

Komfort Głębocka Warszawa - Łazienki

Salon Komfort na Głębockiej 13 w Warszawie to nie tylko i wyłącznie sklep z podłogami. Oprócz szerokiej gamy materiałów podłogowych (desek i paneli) oraz dekoracji na podłogę (dywany, wykładziny) sklep ma w ofercie także kompleksowe wypo(...)

Komfort Puławska Warszawa - Podłogi i Drzwi

Szukasz nowej podłogi? A może chcesz szybko odświeżyć wnętrze za pomocą nowego dywanu lub funkcjonalnej wykładziny? Jeśli tak, to odwiedź warszawski sklep KOMFORT przy ulicy Puławskiej 427. Czekają tu na Ciebie setki wzorów nowoczesnych (...)

Komfort Malborska Warszawa - Podłogi i Kuchnie

Przez wiele lat marka KOMFORT kojarzona była przede wszystkim z materiałami podłogowymi, dywanami i wykładzinami. Sklep KOMFORT w Warszawie na ulicy Malborskiej 49 jest jednak idealnym przykładem tego, jaką ewolucję przeszła ta polska sieć. (...)