Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Dane adresowe:

ul. Szeroka 119/120,
80-835 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

dentalceramicstudio@wp.pl
608-470-920
58 340 93 78

Dane firmy:

Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk
NIP: 5851043874
REGON: 220278630

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Szeroka 119/120, Gdańsk, Polska

Opis firmy Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio zostało założone w 2006 roku.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w implantologi jak i protetyce.Zatrudnione tu osoby posiadają ogromną wiedzę z zakresu protetyki .Zabiegi wykonywane są z ogromną starannością i dokładnością.Swoje prace wykonujemy w ścisłej współpracy z pacjentem.Stosujemy najnowsze światowe technologie i materiały.Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Skupiamy się na tym aby prace protetyczne były estetyczne oraz funkcjonalne. Organizujemy indywidualny dobór koloru i kształtu licówek w obecności technika.Nasze materiały są najlepszej jakości a pochodzą od znanych producentów Umawiamy się telefonicznie w robocze dni tygodnia w godzinach 10-17.Wykonujemy zarówno duże skomplikowane prace protetyczne jak i mniejsze naprawy protez.
Zapraszamy do współpracy także gabinety stomatologiczne - oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju prac stomatologicznych.Zapraszamy państwa do Nas na Starym Mieście w Gdańsku.

Oferta firmy

Wykonywanie protez zębowych częściowych i całościowych; leczeni ubytków, protetyka w pełnym zakresie, licówki, korony, , implanty pojedyncze , protezy na implantach,leczenie próchnicy,kosmetyka ogólna zębów,odbudowa złamanego zęba ,wybielanie zębów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Apolonia Dental, nasz zespół dba o Twój uśmiech z taką troską, jakby to była nasza własna rodzina.
Andan - Pionier Współczesnych Rozwiązań w Stomatologii.
Dental Gallery to niezwykle profesjonalna i popularna klinika dentystyczna w Warszawie.